"Greyp" on kiireim ja pikima läbisõiduga e-jalgratas!

Tehnika areng on loonud üha enam konkurentsi ka elektrijalgrataste hulgas. Ühe võimsaima e-jalgratta "Greyp G12S" on loonud ja toonud turule kiireima tänavalegaalse sõiduauto "Concept One" tootja Rimac Automobili. ( 0 -100 km/h 2,6 sek! Autost saad täpsemat infot: www.rimac-automobili.com) Jalgrattad toodetakse 100% algusest lõpuni Horvaatias - "Non China".

Mudelil "Greyp 12S" on võimsust tagarattal 12 kW ehk 16 hj ja kui kasutada piiramatut maastiku sõidurežiimi "POWER", on tippkiiruseks kuni 70 km/h (elektrooniliselt piiratud). Kasutades sõidureziimi "STREET", on võimsus piiratud 250W-ile, nagu näeb ette EU 168/2013 määrus elektrijalgrataste puhul. Ühe laadimisega saab läbida 130 km, seda siis "STREET" reziimil 25 km/h ja aku laadimisele 0 - 100% kulub vaid 80 min., muidugi võib alati ka pedaalijõul edasi kulgeda.

Uue mudeli "Greyp 12H" põhiline erinevus võrreldes eelkäijaga on piiratud lõppkiirus kuni 45 km/h ja suurenenud läbisõit ehk tehas garanteerib 130+ km 45km/h kiiruse juures ühe laadimisega!!! Laadimisele kulub 0-100% vaid 1,5h.

Mudel "Greyp 12S" on pigem sportlikule adrenaliini ihkavale ratturile, kes sõidab "STREET" reziimil krossirajale ja päästab seal põrgulise valla. Vastavalt võimetele valides siis "ECO" või "POWER" sõidureziimi. Nii mõneski linnas on "Greyp 12S/H" kasutusel ka politseil ja päästeametil. Seda just kesklinna ja vanalinna patrullidel, samuti puhkerajoonides ja randades ning kohtades, kus autoga ligipääs on aeglane ja raskendatud või on nõutud vaikus. Väidetavalt on ka ühe riigi sõjaväe relvastuses, ilmselt kiirreageerijatel, 50 ratast.

Mudel "Greyp 12H" on natuke rahulikum. Oma pika läbisõiduga, 200 km, sobib ideaalselt jalgrattaturismiks, safarite korraldamiseks, rendiratasteks ja ka patrullimiseks turvaettevõttele.

Täpsema spetsifikatsiooni ja manuaalid leiad alapealkirja Tooted alt.

"Greyp" elektrijalgratastele kehtib kaheaastane õiguslik garantii.